Otsing  
Ad In OÜ TootevalikTehtud töödUudisedKontakt

 

Teretulemast   Ad In OÜ  kodulehele!


 AD IN nimi tuleneb ingliskeelsetest sõnadest „advertising“ ja „in“. Ühesõnaga oleme reklaami sees ja tahamegi seal olla. Möödub palju inimpõlvi enne kui reklaamist pääseme, kui üldse kunagi.


 Reklaamimaailma avaruses on meie suund esemeline reklaam. Eesti keeles rohkem tuntust kogunud kui ärikingitused, reklaammeened, kokkuvõtvalt nänn. Meie eesmärk ongi teha head nänni kustutades sellelt sõnalt ebakvaliteetsuse ja igavuse varjund nii, et sellest oleks rõõmu ja kasu nii kinkijal, kingisaajal kui ka meil.


 Meie ala piirid on lükatud väga kaugele. Pole olemas toodet, mida ei saaks varustada logoga, see on asja-eseme-toote-kingituse üks külg. Kas see on aga antud hetkel sobilik ja kasulik - on hoopis teine teema.


 Alustame siis lihtsamast: pastapliiats, t-särk - need tooted on meie ümber väga harva ilma mingi sõnumita, logota. Pea iga inimgrupp on neid mingil hetkel pidanud oluliseks varustada oma kirjadega ja jagada. T-särk näitab meelsust, kuigi tema revolutsioonilisus ja protest on lahustunud.


Kirjutusvahend on võrreldav visiitkaardiga, mis töötab mitmel rindel.

AD IN on ennast positsioneerinud rindejoonele omanäoliste, lisaväärtusega reklaamesemetega. Et neid teha, on meil vaja julget klienti.


 Kohtumiseni!

 

 

http://wikimapia.org/#lat=59.4194145&lon=24.6951199&z=17&l=0&m=h&v=2

NäidistetubaAd In OÜ, Mustamäe tee 55, TallinnAd In OÜ, Mustamäe tee 55, Tallinn


Ad In OÜ;  Mustamäe tee 55, Tallinn;  Tel: 6 888 780;  Faks: 6 888 780;  E-post: info@adin.ee