ETTEVÕTTEST

Eesti ärikingituste turul oleme tegutsenud peaaegu EV algusest. Oleme näinud tuhatooside ja välgumihklite taandumist, t-särkide ja mälupulkade tõusu. Akupankade esimest tulemist ja hilisemat kinnistumist ärikingitusena. Läbi nende aastate on oma positsioone reklaamkingitusena hoidnud pastapliiats ja kruus. Enamuse firmade kingituste riiulis on need olemas. Pastapliiatsi modifikatsioon nutipliiats on elu loomuliku arenemise tulem nagu on ka kruusi sugulane termoskruus. 

Tekstiili poole pealt on kunagi väga  populaarsed fliisist tooted taandumas, selle koha on üle võtnud softsellid  ja kombineeritud materjalid. Ilmselt pole kaugel aeg, kui hakkame firmatekstiiliks pakkuma ka püksipaare…. Siiski tuleb alati  arvestada meie eesti inimese soovide ja harjumustega. Kõik maailma ärikingituste uudistooted ei pruugi siin kohe läbi lüüa.

Ajad muutuvad ja nii ka meie!

Eelnevaga annan märku meie suurest kogemustepagasist ja paljude klientidega koos käidud pikast teest. Täname teid selle eest! 

Mõnes mõttes oleme siiski vanamoodsad. Püüame tellijaga kaasa rääkida toote valimisel. Osutame valiku kitsaskohtadele või kaasnevatele ohtudele. Müük iga hinna eest pole meie rida. Pigem sisukas teenindus kui aktiivne müük.

Jah, me saame kõike pakkuda ja oleme hästi kursis ärikingituste turul toimuvaga.

Ja me saame hakkama ka keeruliste eriprojektidega. Leiame Teile lahenduse!

Üks pilt on parem kui 1000 sõna. See on tõsi. Püüame jõudumööda uuendada enda pildipanka. Parem kui foto tootest on ikkagi reaalne asi, mida katsuda saab. Püüame kliendile alati võimaldada toote/trüki näidist, kui vähegi aeg ja toote eripära seda võimaldab. 

Meeldivate ja kasulike kohtumisteni!